,

מיני מעמיסים "חקלאיים" מקטרפילר

Cat 226D SSL

Cat 226D SSL


קטרפילר מרחיבה את סדרת המיני-מעמיסים שלה – סדרה D – ב-4 גרסאות חדשות, 2 אופניים ו-2 זחליים. סדרה D מוגדרת כקומפקטית ומתבססת על שלדה מקוצרת; הגרסאות החדשות מוצעות כולן עם תא מפעיל סגור וממוזג, שיפור בשדה הראיה, תוספת הספק ביחס לגרסאות עדכניות בסדרה ואופציה לקבל מערכת איזון אוטומטית.
Cat 232D SSL

Cat 232D SSL


הגרסאות הזחליות החדשות הן קטרפילר 239D וקטרפילר 249D והגרסאות האופניות הן הקטרפילר 226D והקטרפילר 232D. בכל המיני מעמיסים החדשים מותקן מנוע קטרפילר בנפח 2.2 ליטר המציע 67 כ"ס והעומד בתקני Tier 4 Final האמריקאי ו-3B האירופאי. מנוע זה מצויד בין היתר במערכת הזרקת דלק במסילה משותפת ובלחץ גבוה והזרקה ישירה. דגם הקטרפילר 239D, אגב, מחליף בהיצע את הקטרפילר 247B3 שייצורו מופסק.
כל המיני-מעמיסים החדשים מסדרה D מותאמים גם לשימוש חקלאי, ובקטרפילר טוענים כי עוד בשלב התכנון הראשוני נלקח קהל יעד זה בחשבון. בדגמים החדשים עוצמו זרועות ההרמה מחדש, היצע הכיסאות גדל, וכולל עתה אפשרויות מפוארות ומאובזרות יותר וניתן להזמין מסך LCD גדול במיוחד עם אופציה להתקנת מצלמת רוורס המשדרת אליו את הנעשה מאחור.
Cat 239D CTL

Cat 239D CTL


דגמי ה-239D וה-249D (מערכת זרועות והעלאה ראדיאלית ו-וורטיקאלית, בהתאמה) נשענים על זחלי גומי בעוד שדגמי הקטרפילר 226D וקטרפילר 232D נוסעים על גלגלים (מערכת זרועות והעלאה רדיאלית ו-וורטיקאלית, בהתאמה). הכלים נבדלים זה מזה גם ביכולת ההרמה המרבית; בקטרפילר 226D וקטרפילר 239D האופניים מדובר ב-703 ו-930 ק"ג, בהתאמה, בעוד שבדגמים הזחליים – קטרפילר 232D וקטרפילר 249D – מדובר ב-839 ו-1,043 ק"ג, בהתאמה. הבדל מהותי נוסף בין דגמי הזחלים ואלו הנעים על גלגלים הוא במהירות המרבית. זו מוגבלת ל-11 קמ"ש בזחליים ול-18 קמ"ש באופניים.
דגמי סדרה D הקומפקטיים החדשים מצוידים בתא מפעיל חדש, אטום והיושב על תושבות על המרכב. בקטרפילר טוענים כי תא זה מציע בידוד חסר תקדים בסגמנט, הן בפני רעשים והן בפני ויברציות, מבטיח בכך תנאי מחיה נוחים עבור המפעיל, גם לאורך זמן. מערכת המיזוג חדשה כאן אף היא, והיצרנית טוענת כי היא מייצרת 20% יותר תחלופת אוויר ועד 50% שיפור במדדי הקור והחום, ברמת אנרגיה דומה.
המיני-מעמיסים החדשים של קטרפילר מציעים עוד – כאופציה – מערכת איזון אוטומטית "אינטליגנטית", הכוללת בנוסף לאיזון העצמי גם זיכרון בחזרה לפעולת החפירה (עומק, זווית) ולחיבור המהיר של ציוד. יכולות אלו חשובות בעיקר במשימות העמסה או הובלת מטען, כאשר המפעיל לא צריך לדאוג לאיזון המטען בכל הרמה או הורדה, מאחר והמערכת דואגת לכך באופן אוטומטי. כפועל יוצא ניתן לעבוד מהר ויעיל יותר.
שירות חינם: איזה מיני מעמיס מתאים לכם? לחצו על התמונה!

שירות חינם: איזה מיני מעמיס מתאים לכם? לחצו על התמונה!