גוזם גדר חיה אקו DHC 200
גוזם גדר חיה אקו DHC 200

גוזם גדר חיה אקו DHC 200

יצרנית כלי הגינון המנועיים היפנית אקו (Echo) משיקה את ה-DHC-200 – גוזם גדר חיה חשמלי נטען שתוכנן לעבודה באיזורים בהם נדרשת עבודה אינטנסיבית אך המוגבלים ברמות הרעש אותם ניתן לייצר, כמו למשל בחצרות בתי חולים, שכונות מגורים, משרדים, בתי מלון, גנים ציבוריים וכיו"ב. ככלי עבודה סמי-מקצועי המונע באמצעות סוללות נטענות, מובטחים לא רק רמות רעש מינוריות, אלא גם אפס פליטת מזהמים, כיאה למנוע חשמלי.

גוזם גדר חיה אקו DHC 200

גוזם גדר חיה אקו DHC 200

ה-ECHO DHC-200 החדש מצויד במנוע חדש, המתיימר להיות יעיל בהרבה ממנועים בדגמי גוזמי גדר חיה נטענים קודמים של היצרנית. המנוע ניזון מסוללת ליתיום-איון 50.4V בספיקה של 2 או 4 אמפר-שעה, המאפשרת עבודה רציפה של עד 60 דקות, תלוי בעומס ובסוג הצמח הנגזם. כזמן טעינה מציינים באקו 48 דקות למילוי סוללת 2Ah ממצב ריק למצב מלא לגמרי, ו-88 דקות למילוי מלא של סוללת 4Ah. בשתי הסוללות מספיק מחצית זמן הטעינה בכדי להגיע למילוי 80% מנפח הסוללות.

גוזם גדר חיה אקו DHC 200

גוזם גדר חיה אקו DHC 200

מעבר ליחידת הכוח החשמלית הנטענת מדובר בכלי המתיימר להתאים גם לשימוש מקצועני; משקלו (ללא סוללה) 3.3 ק"ג בלבד, אורך הלהב – הכפול – הוא כ-62 ס"מ והמרווח בין שיני הלהב הוא 30 מ"מ. לאקו DHC-200 וסת מהירות אלקטרוני.
ב-Echo מציעים את הגוזם החדש החל מחודש זה במחיר 360 יורו באירופה, לגוזם בלבד, ללא סוללה (עבור אלו שכבר יש ברשותם ציוד נטען של Echo עם סוללות תואמות), או במחיר 640 יורו, לגוזם, סוללה תואמת ומטען לטעינה מהירה. פרטים לגבי סדרת החרמשים החדשה של אקו ניתן לקבל בחנויות ציוד הגינון המקצועי ברחבי הארץ.