מדללת B.M.V TH500E
,

מדללת חדשה מאיטליה (וידאו)

מדללת B.M.V TH500E

מדללת B.M.V TH500E

חברת 'צור&מור' ממושב שדה אליעזר שבצפון הארץ החלה לייבא מדללת נשירים מתוצרת חברת B.M.V האיטלקייה; החברה מתמחת בייצור ושיווק ציוד חקלאי מיוחד, עם דגש על ציוד למטעים ולכרמים – מחלנות, מדללות פרחים, גוזמות, מכסחות מיוחדות ועוד.
הדגם החדש הוא ה-B.M.V TH500E – מדללת לנשירים המיועדת לדילול פריחת נקטרינה, אפרסק, שזיף, אגס ועוד. מוט טלסקופי, בו ניתן לכוון את הגובה (שטח העבודה) בטווח שבין 95 ס"מ ל-310 ס"מ), עם 'קוצים' מחומר פלסטי גמיש שגם אותם ניתן לבחור לפי הצורך (עם מרווח של 5.0 או 2.5 ס"מ בין קוץ לקוץ) וכמו כן – ניתן לקבע זווית שונה בין חלקו העליון של המוט לתחתון – במטרה לאפשר דילול יעיל יותר של הפרחים בשל התאמת צורת המדלל לצורת השיח/עץ והיכולת "להקיף" אותו ביעילות.
ה-B.M.V TH500E שוקל כ-370 ק"ג בסה"כ: 220 ק"ג המדלל עצמו ועוד 150 ק"ג למיכל השמן ההידראולי הנפרד המספק את השמן להפעלת המדלל. המיכל מותקן בחלקו האחורי של הטרקטור, והלחץ ההידראולי נוצר כתוצאה מכוח ה-PTO. עוד מסופקים עם המדללת 'ג'וי-סטיק' ייעודי לתפעולו וצד דיגיטלי מאפשר למפעיל לקבל מגוון נתונים בזמן אמת לגבי העבודה, יעילותה, הגובה ועוד. המדללת מותקנת בחלקו הקדמי של הטרקטור.